Infolinia 800 190 911
Zaloguj się

AKTUALNOŚCI

 • 20.11.2014 Targi Fleet Market 2014, Warszawa

  Po raz trzeci mieliśmy przyjemność brać udział w targach FLEET MARKET. 18 listopada w Warszawie odbyło się ważne wydarzenie targowe dla branży motoryzacyjnej i flotowej.

  Podczas targów prezentowane są nowości flotowe. Odwiedzający mają okazję, aby w jednym miejscu zapoznać się z szeroką ofertą rynkową produktów  m.in. z sektora  finansowego, paliwowego, IT i motoryzacyjnego. Równolegle z prezentacjami nowych modeli samochodów w salach wykładowych obywają się debaty i prelekcje na aktualne tematy branżowe. W tym roku temat wiodący targów FLEET MARKET 2014 to: „Auto w firmie – korzyści podatkowe”.

 • 30.09.2014 Flotowe debaty w Trójmieście

  26 września miała miejsce konferencja „Dzień dla flot i przedsiębiorców”. Ponad 60 uczestników miało okazję poznać najciekawsze sposoby zarządzania parkiem aut firmowych wybranych przedsiębiorstw oraz nawiązać nowe biznesowe kontakty. W spotkaniu uczestniczyli przedsiębiorcy i menedżerowie flot z całego kraju.

  Uczestnicy mieli  okazję wziąć aktywny udział w debatach. Rozmawiali o kryteriach jakimi kierują się przy wyborze samochodów, formach finansowania oraz narzędziach optymalizujących koszty utrzymania floty.

  W spotkaniu uczestniczył także Pan Marek Papieski - Menedżer handlowy Impel Monitoring.

   
   
 • 10.09.2014 Dzień dla flot i przedsiębiorców

  26 wrzesnia 2014 r. w Ergo Arenie w Gdansku odbędzie się szósta edycja targów 3TM. Zeszłoroczna impreza, trwajaca dwa dni, przyciagneła uwage ponad 13 tysiecy odwiedzajacych. W bieżącym roku program rozszeżony został o dzień dla biznesu. Podczas pierwszego dnia zamkniętego na targach 3TM gościć będzą przedsiębiorcy oraz osoby związane z branżą motoryzacyjną z całego kraju.

  „Dzień dla flot i przedsiębiorców” będzie się odbywać w nowatorskiej na polskim rynku flotowym formule - będzie obfitować w case studies przedstawiane przez praktyków branży, debaty z udziałem zaproszonych gości specjalnych oraz sesje networkingowe, podczas których osoby planujące zakupy do swoich przedsiębiorstw i flot będą mogły w bezpośrednim kontakcie poznać propozycje oferowane przez partnerów konferencji.

 • 22.06.2014 Truck&Business Polska, Warszawa

  13 czerwca, w piątek, w Hotelu Holiday Inn, w podwarszawskim Józefowie rozpoczęła się konferencja Truck Forum&Awards 2014 zorganizowana przez czasopismo Truck&Business Polska. W spotkaniu uczestniczyło ponad 200 menedżerów branży TSL.  Podczas wieczornej gali wręczono doroczne wyróżnienia i nagrody. Podczas pierwszej części, wykładowej, zaprezentowano zapotrzebowanie i specyfikę działalności firm produkcyjnych i handlowych

  Po zakończeniu konferencji odbyły się sesje handlowe z udziałem menedżerów: Carrefour, Knauf, Jysk, Can-Pack, Muszkieterowie, Nordis, Kilargo, Dr Oetker, Gospodarstwo Ogrodnicze T. Mularski, Calfrost, Amervox, Trimble, Millennium Leasing, TimoCom, interLAN, MAN Truck&Bus Polska, CIMC Silvergreen, Frigo Logistics, Oltis Polska, BP Europe, Panattoni Europe, Brigade Electronics oraz Impel Monitoring.

   

  Relację z wydarzenia mogą Państwo przeczytać tutaj

 • 03.06.2014 Konferencja FAB Networking, Warszawa

  Przedstawiciel spółki Impel Monitoring uczestniczyli w konferencji FAB Networking, która odbyła się 29 maja 2014 roku w Warszawie. FAB Networking  to jedno z najważniejszych spotkań handlowych w branży flotowej. Jego ideą jest prezentacja zapotrzebowania firm produkcyjnych, handlowych i usługowych na produkty flotowe.

  Spotkanie podzielone zostało na dwa bloki: handlowy oraz wykładowy. Spółka Impel Monitoring zaznaczyła swoją obecność w sesji handlowej, oferując usługę nowoczesnego zarządzania flotą. Część networkingowa miała bardzo istotne założenie: umożliwić managerom ds. sprzedaży poznanie zapotrzebowania zakupowego potencjalnych klientów.

  Podczas części wykładowej można było poznać strategie związane z kupnem pojazdów, paliwa, systemów GPS czy usług finansowych w takich firmach, jak Orange, E. Wedel czy Stella Pack.

  W konferencji wzięło udział blisko 200 osób związanych z branżą flotową. Oferta spółki Impel Monitoring zainteresowała wielu uczestników wydarzenia.

    

  Relację z wydarzenia mogą Państwo przeczytać tutaj

«12»